חג האוטיסטים 2018

כולם באשר הם אוטיסטים ולא אוטיסטים מוזמנים לחגוג את חג האוטיסטים הבינלאומי יום חמישי-28 ביוני מ-16:00.

חג האוטיסטים הבינלאומי הוא יום בו אנו, אנשי המגוון האוטיסטי, חוגגים את קיומנו. ביחד או לחוד, בשקט או ברעש. זהו חגה של הקהילה האוטיסטית וחלק מן התרבות האוטיסטית. אנשי המגוון האוטיסטי בכל הגילאים, בני משפחה, חברים ואוהדים מוזמנים לבוא לחגוג איתנו!

כמו בכל שנה, אירועי החג יתקיימו ברחבי העולם בסביבות 18 ביוני. בישראל, יתקיים בחג אירוע פתוח בפארק בריכת החורף נתניה ב-28/6, משעות אחר הצהריים ועד הערב, עד אחרון החוגגים. באירוע זה נפגש וכל אחד יכול להביא מה שהוא רוצה. יש גם בפארק מקום לכלבים.
כל מי שמקבל אוטיזם כחלק מן המגוון האנושי, ואוטיסטים כבני-אדם ראויים ושלמים, ומוכן להניח לאחרים לחגוג כדרכם, מוזמן לבוא ולחגוג איתנו.

תגובה אחת על הפוסט “חג האוטיסטים 2018

  1. את לא יכולה לעשות הכל. לשים אנשים באינדקס ולהכנע למה שקיבלת כגזרה זה דבר שאינו בא בחשבון.

    את סובלת מהדחקות שהחלו אצלך כנראה מגיל צעיר. עשי עבודה נפשית על עצמך ותגלי שתוכלי להיות אדם שונה לגמרי במקום להכנע לתיוג.

    אם את מוקפת בחברים אך בתוכם את במדרגה של אדם שונה אשר נאלץ לקבל זאת כגזירת גורל והם כולם ממשיכים להסכים שאת אספרגר, שהם לא יכולים לשנות דבר אלא לקבל זאת כך. לחדול מלנסות אז החברים האלו הם הסיבה לחולשה שלך.

    הצטרפי אלי וראי כמה את יכולה להיות אדם חדש ושונה ממה שאת. זינחי את חברייך המאמינים בפסיכיאטריה ואת הפסיכיאטרים המשתייכים מאחור. הם מחלישים אותך.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>