חג האוטיסטים 2016

בואו לחגוג אתנו את חג האוטיסטים הבינלאומי – החג הכי שמח בשנה!
יום חמישי, 16 ביוני, פארק רמת השרון.

חג האוטיסטים הבינלאומי הוא יום בו אנו, אנשי המגוון האוטיסטי, חוגגים את קיומנו. ביחד או לחוד, בשקט או ברעש. זהו חגה של הקהילה האוטיסטית וחלק מן התרבות האוטיסטית. אנשי המגוון האוטיסטי בכל הגילאים, בני משפחה, חברים ואוהדים מוזמנים לבוא לחגוג איתנו!

כמו בכל שנה, אירועי החג יתקיימו ברחבי העולם בסביבות 18 ביוני. בישראל, יתקיים בחג אירוע פתוח בפארק רמת השרון, משעות אחר הצהריים ועד הערב, עד אחרון החוגגים. באירוע נוכל לפגוש אנשים נוספים מהמגוון האוטיסטי, להיות ביחד, להרגיש ולהתנהג בחופשיות, ולתקשר אלה עם אלה במידות ובדרכים הנוחות והמתאימות לכל אחד ואחת מאתנו. האירוע יכלול, בין השאר – מוזיקה ושירים אוטיסטיים, תצוגת יצירות של אמנים אוטיסטים, הפרחת בועות סבון, משחקים, דיונים על מגוון נושאים, ועוד.
כולנו מוזמנים להביא לאירוע כלי נגינה, יצירות אמנות, משחקים וכל דבר נוסף שיתרום להצלחת האירוע!
האירוע יתקיים החל מהשעה ארבע אחר הצהריים ועד אחרון החוגגים.

כל מי שמקבל אוטיזם כחלק מן המגוון האנושי, ואוטיסטים כבני-אדם ראויים ושלמים, ומוכן להניח לאחרים לחגוג כדרכם, מוזמן לבוא ולחגוג איתנו.

הגעה לארוע:
חניה לרכב פרטי – חזית הפארק ברח' הנצח (כחול לבן). בחלקו הפנימי של הפארק (ללא תשלום).
תחבורה ציבורית: ברחובות אוסישקין, דרך ראשונים וטרומפלדור, הקרובים לפארק, ישנן כמה תחנות אוטובוס (משני צידי הרחובות). בין השאר, עוצרים שם בתדירות גבוהה קו 24 של דן (העובר דרך מרכז תל אביב ואוניברסיטת תל אביב) וקו 27 של מטרופולין (העובר דרך תחנת רכבת הרצליה, מרכז הרצליה ומרכז רמת השרון).

2 תגובות על הפוסט “חג האוטיסטים 2016

  1. שמי ברקן שלום אני חדשה מבחינת איבחון בעולם האוטיזם…. כבר הרבה שנים במציאות…. חחח ……השנה גם אני אגיע לחג האוטיטים …. מתרגשת ……….רציתי גם לספר לכם משהו חשוב….גם לי אישית, גם לכל האוטיסטים ולמען האמת גם לחברה כולה….. כל מה שאני מבקשת קשור בהקדשת כמה דקות ואהבה בצפייה בסרטונים …… בתוך הלינק הבא יש קוביות… ברובם יש סרטוני הסבר… אשמח לשיתוף פעולה והתעניינות וכמובן אשמח שתעבירו הלאה, את ….. מופאילתור …… זה מופע ייחודי, מרגש וחד פעמי
    רוצה לקבל אנרגיה חיובית? לחץ כאן http://digitalcard.co.il/machaze המסר שלי במופע הוא קבלת השונה והאחר …. ויהיה מדהים אם לאחר שסוף סוף " התקבלתי " לקהילת האוטיסטים רשמית גם אתם חבריי לתסמונת תבואו למופע ו" נקבל " אחד את השני .

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>